Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Deklaracja dostępności

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Deklaracja dostępności dotyczy strony internetowej spzozrypin.rbip.mojregion.info.

  • Data publikacji strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej:
  • Data ostatniej istotnej aktualizacji:

Stan dostępności cyfrowej

Ta strona internetowa jest częściowo zgodna z załącznikiem do ustawy o dostępności cyfrowej z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu [niezgodności i wyłączeń] wymienionych poniżej.

Niedostępne treści

  • zamieszczone na stronach informacje w formie plików PDF mogą nie być dostępne cyfrowo w całości w przypadku gdy były skanowane;
  • część z opublikowanych zdjęć nie posiada opisu alternatywnego, mają one charakter promocyjny i nie są wykorzystywane do realizacji bieżących zadań;
  •  filmy nie posiadają napisów dla osób głuchych, poprawienie dostępności strony niosłoby za sobą nadmierne obciążenia dla podmiotu publicznego;
  • linki – także te prowadzące do serwisów zewnętrznych – w zdecydowanej większości otwierają się w tym samym oknie. Pozostałe są poprawiane w miarę możliwości. 

Deklarację sporządziliśmy na podstawie samooceny w oparciu o Listę kontrolną do badania dostępności cyfrowej strony internetowej v. 2.2

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Wszystkie problemy z dostępnością cyfrową tej strony internetowej możesz zgłosić na następujące dane kontaktowe: — email: lub telefonicznie +48 54 230 87 28 .

Każdy ma prawo wystąpić z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej tej strony internetowej lub jej elementów.

Zgłaszając takie żądanie podaj:

  • swoje imię i nazwisko,
  • swoje dane kontaktowe (np. numer telefonu, e-mail),
  • dokładny adres strony internetowej, na której jest niedostępny cyfrowo element lub treść,
  • opis na czym polega problem i jaki sposób jego rozwiązania byłby dla Ciebie najwygodniejszy.

Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

Jeżeli ten termin będzie dla nas zbyt krótki poinformujemy Cię o tym. W tej informacji podamy nowy termin, do którego poprawimy zgłoszone przez Ciebie błędy lub przygotujemy informacje w alternatywny sposób. Ten nowy termin nie będzie dłuższy niż 2 miesiące.

Jeżeli nie będziemy w stanie zapewnić dostępności cyfrowej strony internetowej lub treści, wskazanej w Twoim żądaniu, zaproponujemy Ci dostęp do nich w alternatywny sposób.

Obsługa wniosków i skarg związanych z dostępnością

Jeżeli w odpowiedzi na Twój wniosek o zapewnienie dostępności cyfrowej, odmówimy zapewnienia żądanej przez Ciebie dostępności cyfrowej, a Ty nie zgadzasz się z tą odmową, masz prawo złożyć skargę.

Skargę masz prawo złożyć także, jeśli nie zgadzasz się na skorzystanie z alternatywnego sposobu dostępu, który zaproponowaliśmy Ci w odpowiedzi na Twój wniosek o zapewnienie dostępności cyfrowej.

Ewentualną skargę złóż listownie lub mailem do kierownictwa naszej jednostki:

  • Adres: 3 Maja 2, 87-500 Rypin,
  • E-mail: .

Pomocne mogą być informacje, które można znaleźć na rządowym portalu gov.pl .

Możesz także poinformować o tej sytuacji Rzecznika Praw Obywatelskich i poprosić o interwencję w Twojej sprawie.

Pozostałe informacje

Dostępność architektoniczna

  1. Do budynku Administracji/Nocnej i Świątecznej Ambulatoryjnej Opieki Lekarskiej prowadzi jedno wejście od strony ulicy 3 Maja 2. Wejście znajduje się na poziomie gruntu.

  2. Dla wejścia do pomieszczeń Administracyjnych dostępne są tylko schody.

  3. Do budynku głównego Szpitala prowadzą trzy wejścia dla pacjentów. Dwa z nich posiadają możliwość wejścia po schodach oraz wjazdu wózkiem inwalidzkim po podjazdach. Jedno z nich jest wejściem do Izby przyjęć, które umieszczone jest na poziomie gruntu.

  4. W budynku głównym znajdują się dwie windy umożliwiające poruszanie się od poziomu piwnicy z przystankami na każdym piętrze do poddasza.

  5. Budynek główny posiada toalety dla niepełnosprawnych na każdym oddziale oraz na korytarzach.

  6. Przed budynkiem głównym szpitala wyznaczono 5 miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami.

  7. Do Budynku Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej „Przy Szpitali” prowadzą dwa wejścia. Obydwa wyposażone są w podjazdy dla osób niepełnosprawnych.

  8. Przed budynkiem POZ wyznaczono 2 miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

  9. Klatka schodowa łącząca Przychodnię „Przy Szpitalu” z budynkiem głównym szpitala nie posiada ułatwień dla osób niepełnosprawnych.

  10. Budynek Zespołu Przychodni Specjalistycznych posiada dwa wejścia. Wejście główne oraz tylne. Obydwa poza schodami wyposażone są w podjazdy dla wózków inwalidzkich.

  11. Budynek ZPO/ZOL posiada jedno wejście dla pacjentów znajdujące się na linii gruntu, dodatkowo budynek posiada windę z przystankami na każdym piętrze.

  12. Budynek Oddziału Rehabilitacji/Fizykoterapii umożliwia wejście pacjentom z dwóch stron. Każde z nich posiada schody oraz podjazd dla niepełnosprawnych. W budynku znajduje się winda z przystankami na każdym piętrze,

  13. W budynku nie ma pętli indukcyjnych.

  14. Do budynków i jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.

  15. Wewnątrz wszystkich budynków SP ZOZ znajdują się łazienki NPS.

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego